Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016

ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΑΣ

ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΠΟ ΑΝΤΛΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΣΩΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΑΒΕΥΤΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΕΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ Κ.Λ.Π .......ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ Τ ΟΝΟΜΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΜΑΣ ΕΑΝ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ Σ ΑΥΤΕΣ!ΕΚ ΤΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΕΩΣ ΤΟΥ ΧΟΡΗΓΟΥ ΜΑΣ ΑΠ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΥΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!                                                                                                                                                                                   ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

Α ΤΑΞΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  
ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ        
ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΡΕΝΤΑΚΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ
ΦΡΑΚΑΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΤΣΙΟΠΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΡΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΑΠΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      
ΜΕΤΑΞΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΟΖΑΝΤΖΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΖΑΛΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΦΕΤΣΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
 

Β ΤΑΞΗ
ΣΤΡΑΝΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΥΚΟΠΕΤΗ ΖΩΗ
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ
ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΗ ΟΛΓΑ
ΜΠΟΖΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ
ΓΚΟΒΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΟΥΤΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΒΑΣΑ
ΕΜΕΡΖΑ – ΕΡΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΝΘΗ
ΤΟΜΠΑΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΛΙΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΩΣΑΝΑ-ΣΟΝΙΑ


Γ ΤΑΞΗ
ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΣΟΡΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΛΕΙΨΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΩΦΙΑ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΑΡΡΑ ΑΝΝΑ
ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΓΚΙΝΤΣΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΖΗΚΑ ΧΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΖΗΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΕΡΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΚΟΝΟΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΕΖΥΡΙΔΟΥ ΑΡΣΕΝΙΑ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΣΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ



ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α ΤΑΞΗ
ΠΑΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΙΟΣ
ΒΟΣΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
ΣΙΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΡΟΠΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΖΗΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

Β ΤΑΞΗ
ΧΑΒΙΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΛΙΤΟΒΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΣΤΑΜΕΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΟΥΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΣΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΡΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΠΙΣΑΡΗ-ΜΑΙΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ
Οι υπόλοιποι αριστούχοι Γ .λυκείου  θα βραβευτούν ως επιτυχόντες στα ΑΕΙ-ΤΕΙ
 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ –ΤΕΙ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
ΓΚΟΒΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
ΠΥΡΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ ΖΩΗ
ΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
ΜΑΡΟΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΣΙΟΠΤΣΗ ΙΟΡΔΑΝΑ
ΚΑΛΛΙΟΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΚΑΛΛΙΟΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΔΑΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΜΕΡΖΑΣ-ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΚΟΝΟΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΜΠΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΜΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΓΟΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΡΤΙΚΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΠΕΚΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΣΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΖΩΗ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΚΑΦΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΒΙΟΛΕΤΑ
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΤΙΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΛΛΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΤΖΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου